یکشنبه, 01 بهمن 1396

معرفی داوطلبان انتخابات

داوطلبان انتخابات مجلس و شوراها.

   اخبار انتخابات : آرشیو اخبار
یک استاد دانشگاه اتاوا در پاسخ به نامه رهبر معظم انقلاب: ایران با داشتن رهبری چون شما سعادتمند است. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 19 آذر 1394 ساعت 23:21 بازدیدها:1875 مرتبه

در پاسخ به نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی.

استاد دانشگاه اتاوا: ایران با داشتن رهبری چون شما سعادتمند است.

یک استاد پیشین دانشگاه اتاوا کانادا در پاسخ به نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی نوشت: این نامه هم قلب و هم خرد مرا به هیجان آورد.

، دنیس رنکورت استاد سابق فیزیک دانشگاه اتاوا کانادا در وبلاگ خود در پاسخ به نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان غربی نوشت: گرچه من به لحاظ سنی جوان نیستم، اما نامه 29 نوامبر 2015 شما به جوانان غربی را با علاقه و شیفتگی بسیاری خواندم. این نامه هم قلب و هم خرد مرا به هیجان آورد.این استاد دانشگاه که تاکنون بیش از یک صد مقاله در ژورنال‌های علمی جهان منتشر کرده است در ادامه نامه خود آورده است: حقیقتا ایران با داشتن رهبری چون شما سعادتمند است.

وی می‌افزاید: در کانادا، ما فقط سیاستمداران کوته فکر، خودشیفته و پرفریبی را داریم که برای منافع گروهی و ایالات متحده در رقابت هستند و برای رسانه‌های ملی شعارهای پیش پا افتاده می‌دهند.

دنیس رنکورت در نامه خود همچنین نوشته است: من واقعا از تحلیل عمیق شما از ریشه‌های ژئوپولتیکی و روان‌شناختی تروریسم جهانی قدردانی می‌کنم. من معتقدم که توضیحات شما به طور بنیادی صحیح است و از راه رساندن و انتقال این حقیقت از سوی شما در حیرت هستم.

در پایان این نامه آمده است: امید دارم که جوانان غربی به مطالعه و نقد نامه شما خواهند پرداخت و من نیز مانند شما امیدوارم که این نامه به تسریع بیداری قلب و ذهن غرب که امری ضروری است، کمک خواهد کرد.
روز یکشنبه 29 نوامبر (8آذر ماه )مقام معظم رهبری به عموم جوانان در کشورهای غربی نامه‌ای نوشتند. در این نامه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به جوانان غربی تصریح کردند: خواست من این است درباره انگیزه‌های سیاه نمایی گسترده علیه اسلام پرسش و کاوش کنید. در واکنش به پیش داوری‌ها و تبلیغات منفی سعی کنید شناخت مستقیم و بی واسطه از اسلام به دست آورید.

انتشار این نامه بلافاصله در رسانه‌های بین‌المللی و شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد و خبرگزاری‌های آسوشیتدپرس، یونایتد پرس و نشریاتی چون تایمز، نیویورک تایمز و حتی نشریات صهیونیستی مثل‌ هاآرتص و اورشلیم پست نیز به انتشار آن پرداختند.

 

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

خراسان شمالی


آمار بازدیدکنندگان

1989امروزmod_vvisit_counter
5130دیروزmod_vvisit_counter
1989این هفتهmod_vvisit_counter
58348هفته گذشتهmod_vvisit_counter
187560این ماهmod_vvisit_counter
242837ماه گذشتهmod_vvisit_counter
10120837کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 74 مهمان حاضر
IP شما: 54.91.16.95
 , 
امروز: 01 بهمن 1396